با ما بیشتر آشنا شوید

شرکت کارتن سازی تاپ پک با نام کارتن تاپ پک ، واحد تولید کارتن و جعبه و با هدف تامین و تولید بخش مهمی از نیاز صادرکنندگان و با داشتن ۵ سال سابقه در صنعت چاپ کشور پا به عرصه صنعت چاپ و بسته بندی نهاد، این مجموعه فعالیت خود را در زمینه کارتن سازی ، تولید انواع جعبه های لمینتی و جعبه های دایکاتی و کارتن های ۳ لایه و ۵ لایه در ابعاد و مدل های گوناگون و با همکاری برخی از معتبرترین شرکت ها و داشتن نیروی کار ماهر و مجرب وماشین آلات پیشرفته در این زمینه ادامه می دهد.

مفتخریم با داشتن تیم طراحی گرافیکی حرفه ایی با صنایع مختلف از جمله شرکتهای مواد غذایی ، صنایع قطعات خودرو ، شرکت های مرغ مادر و گوشتی منجمد و صادرکنندگان میوه و خشکبار و بسته بندی تخم مرغ همکاری داریم.

کارتن سازی تاپ پک

تاریخچه ما

ما سابقه طولانی مدت داریم

شرکت تاپ پک از سال ۱۳۸۹

با هدف ارائه خدمات مشاوره ، طراحی و ساخت انواع کارتن های بسته بندی مورد نیاز صنایع مختلف تحت عنوان شرکت کارتن سازی تاپ پک تاسیس گردید.

فاز دوم فعالیت های توسعه شرکت

با یکپارچه شدن تمام فعالیتهای سازمانی و راه اندازی واحد مدیریت ف رضایت مشتریان و فناوری اطلاعات آغاز و با افزایش مساحت فضای تولیدی و انبار کارخانه و راه اندازی به روزترین خفط تولید تکمیل گردید.

کارتن سازی تاپ پک

شرکت کارتن سازی تاپ پک تا به امروز فعالیت های گسترده ای داشته و آماده همکاری با شرکت های بزرگ و کوچک است.

اهداف توسعه پایدار

همزمان با فعالیت فاز اول فعالیتهای توسعه ای شرکت نیز بصورت خرید بروزترین ماشین آلات چاپ و تبدیل و استخدام نیروی انسانی متخصص در بخش های طراحی ؛ نمونه سازی ، تولید و فروش اجرا شد.

واحد حرفه ای طراحی

باتوجه به تغییر سلیقه و دیدگاه مشتریان در مورد محصول و انتخاب طرح مناسب برای توضیح محصول کارتن سازی تاپ پک تصمیم بر آن گرفت واحد حرفه ای طراحی را راه اندازی کند.