کارتن کشمش ۴ کیلویی

کارتن بسته بندی کشمش معمولا به صورت لمینتی تولید میشود که تاثیر زیادی در نگهداری و همچنین جذابیت ظاهر محصول دارد. ولی بنا به درخواست تولید کنندگان عزیز می توان کارتن و جعبه بسته بندی کشمش را به صورت کارتن سه لایه با چاپ مستقیم روی آن نیز تولید کرد.
کارتن کشمش برای صادرات باید به صورت لمینتی باشد زیرا شکیل بودن بسته بندی تاثیر زیادی روی فروش این محصول دارد.
با توجه به اینکه کشمش باید از نفوذ رطوبت در امان باشند، اصول خاصی برای حمل آن ها وجود دارد،که کارتن های لمینتی بهترین گزینه برای صادرات این محصول میباشد.

با کارتن سازی تاپ پک بیشتر آشنا شوید

شرکت کارتن سازی تاپ پک با نام کارتن تاپ پک ، واحد تولید کارتن و جعبه و با هدف تامین و تولید بخش مهمی از نیاز صادرکنندگان و با داشتن ۵ سال سابقه در صنعت چاپ کشور پا به عرصه صنعت چاپ و بسته بندی نهاد، این مجموعه فعالیت خود را در زمینه کارتن سازی ، تولید انواع جعبه های لمینتی و جعبه های دایکاتی و کارتن های ۳ لایه و ۵ لایه در ابعاد و مدل های گوناگون و با همکاری برخی از معتبرترین شرکت ها و داشتن نیروی کار ماهر و مجرب وماشین آلات پیشرفته در این زمینه ادامه می دهد.

مفتخریم با داشتن تیم طراحی گرافیکی حرفه ایی با صنایع مختلف از جمله شرکتهای مواد غذایـی ، صنایـع قطعات خـودرو ، شرکت هـای مـرغ مادر و گوشتی منجمد و صادرکنندگان میوه و خشکبار و بسته بندی تخم مرغ همکاری داریم.

کارتن سازی تاپ پک با آدرس: www.top-pack.ir