کارتن پسته ۴۸ عددی سارمان

کارتن پسته را معمولا ۵ و ۱۰ کیلوگرمی سفارش می دهند و معمولا از نوع لمینتی میباشد.
کارتن پسته لمینتی کمک زیادی به زیبایی بسته بندی و از سویی جلوگیری از نفوذ رطوبت به محصول می کند. کارتن پسته ۵ کیلویی و ۱۰ کیلویی را می توانید سه لایه و یا ۵ لایه سفارش دهید.
کارتن صادراتی پسته را باید حتما ۵ لایه سفارش داده شود، زیرا بسته بندی تاثیر زیادی بر تعداد فروش شما دارد! استحکام این نوع کارتن باعث می شود در جابجایی به این محصول صدمه ای وارد نشود و شکل ظاهری بسته بندی خراب نشود.

با کارتن سازی تاپ پک بیشتر آشنا شوید

شرکت کارتن سازی تاپ پک با نام کارتن تاپ پک ، واحد تولید کارتن و جعبه و با هدف تامین و تولید بخش مهمی از نیاز صادرکنندگان و با داشتن ۵ سال سابقه در صنعت چاپ کشور پا به عرصه صنعت چاپ و بسته بندی نهاد، این مجموعه فعالیت خود را در زمینه کارتن سازی ، تولید انواع جعبه های لمینتی و جعبه های دایکاتی و کارتن های ۳ لایه و ۵ لایه در ابعاد و مدل های گوناگون و با همکاری برخی از معتبرترین شرکت ها و داشتن نیروی کار ماهر و مجرب وماشین آلات پیشرفته در این زمینه ادامه می دهد.

مفتخریم با داشتن تیم طراحی گرافیکی حرفه ایی با صنایع مختلف از جمله شرکتهای مواد غذایـی ، صنایـع قطعات خـودرو ، شرکت هـای مـرغ مادر و گوشتی منجمد و صادرکنندگان میوه و خشکبار و بسته بندی تخم مرغ همکاری داریم.

کارتن سازی تاپ پک با آدرس: www.top-pack.ir